• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 436 Chernivtsi - Lviv - Praha

08:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:00 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
11:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:10 Krakovets celnice (UA-PL)
18:05 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
21:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
03:35 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
04:45 Harrachov celnice (CZ-PL)
05:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
06:40 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
07:40 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Lvivske ATP 14631
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací