Podle času
Podle ceny

Linka Севилья-Киев

09:20 Sevilla Aut. Nádr., Manuel Sagastizabal
12:00 Malaga Aut. Nádr., nást.5-6
17:00 Murcia Aut. Nádr. San Andres
18:05 Alicante Aut. Nádr. Portugal
18:45 Benidorm Aut. Nádr.
20:30 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
09:50 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
12:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
13:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., Pryvokzalna 1
17:50 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
19:15 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
21:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
23:05 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
01:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
03:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Sevilla - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací