Podle času
Podle ceny

Linka Madrid-Kyiv

17:00 Madrid eastacion de aut. av.M.Alvaro 83
20:00 Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
00:00 Tarragona Aut. Nádr.Pere Martel
00:55 Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
02:15 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
05:55 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
06:45 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 214
09:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
12:25 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
16:20 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
20:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Odri
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Madrid - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací