Podle času
Podle ceny

Linka 200 Praha - Bucuresti

Odjezdy: 14 Pro, 15 Pro, 17 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 24 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 29 Pro
21:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
23:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
10:00 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
11:00 Timisoara gara de Est
12:00 Lugoj Autogara, ul. Morilor nr. 9
13:30 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
15:00 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
16:00 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
18:00 Fagaras B-dul Unirii 13
19:30 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
21:30 Ploiesti Autogara Sud
22:30 Bucuresti ul. Buzesti nr.44, McDonsld's
Dopravce: Eurolines
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
10% Ditě od 13-17 let
50% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Bucuresti

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací