Podle času
Podle ceny

Linka Верховина - Вроцлав

Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července
16:00 Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho 3
18:00 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
19:05 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
20:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
21:30 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
22:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
23:00 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
00:30 Krakovets celnice (UA-PL)
00:35 Korczowa celnice (PL-UA)
02:05 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:05 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
Dopravce: ФОП «Опирук»
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kosiv - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací