Podle času
Podle ceny

Linka 4001 Praha - Riga

09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
10:45 Hradec Králové Terminál HD
14:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
18:20 Lodz Dw.Fabryczny
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:25 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:55 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
01:20 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
02:05 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
04:20 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
05:20 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
07:00 Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
08:55 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
11:15 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Nordeka Serviss SIA
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Riga

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací