• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 1156 Bern - Warszawa - Riga

ECOLINES
Odjezdy: 16 Led, 23 Led, 30 Led, 6 Úno, 13 Úno, 20 Úno, 27 Úno, 6 Bře, 13 Bře, 20 Bře
  1. 06:45Bern Bus parking " Schutzenmatte", Hbf
  2. 08:20Zürich Carparkplatz am Shilquai
  3. 09:00Winterthur Lagerhaustr. near Parkhaus ARCH (Hbf 5 min)
  4. 09:50Sankt Gallen Lagerstrasse
  5. 06:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 07:50Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
  7. 09:20Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino, 8
  8. 10:45Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
  9. 11:40Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
  10. 14:00Marijampolė Aut. Nadr, ul.Stotiesm, 2B
  11. 15:05Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
  12. 16:40Panevėžys Aut. Nádr., Savanoriu a. 5
  13. 18:50Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
  • Dopravce: ECOLINES
  • Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Student (Euro26)
    10% Student (ISIC)
    10% Student (ITIC)
    50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací