Podle času
Podle ceny

Linka 229 Прага - Кривой Рог

Odjezdy: 3 Úno, 10 Úno, 17 Úno, 24 Úno, 3 Bře, 10 Bře, 17 Bře, 24 Bře, 31 Bře, 7 Dub
11:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
13:00 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
16:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1, pl.8-9
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:50 Kyiv airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy Aut. Nádr.
15:30 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
17:30 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Brno - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací