Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kovel - Zaporizhia

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 1 Července, 3 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července, 13 Července, 15 Července, 17 Července, 20 Července, 22 Července
  1. 01:30Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  2. 02:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  3. 03:50Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  4. 04:50Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  5. 05:30Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
  6. 06:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 07:30Zolochiv benzínová stanice Okko, ul. Lvivska 67
  8. 08:40Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 09:20Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  10. 10:35Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 12:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  12. 14:00Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  13. 15:10Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  14. 18:15Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  15. 20:15Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  16. 22:00Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
  • Dopravce: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket. In case you buy ticket with a discount, be sure to have identity document with you to confirm identity and age on boarding.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací