Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kovel - Mariupol

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července
  1. 01:30Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  3. 04:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  5. 06:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 08:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 12:35Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 14:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  11. 14:55Zolotonosha Aut. Nádr. №2, ul. Shevchenka 98
  12. 17:40Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  13. 18:10Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  14. 19:25Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
  15. 20:10Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  16. 21:25Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  17. 23:10Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  18. 01:10Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
  19. 03:20Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  20. 05:00Mariupol Aut. Nádr., ul.Artema 115
  • Dopravce: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket. In case you buy ticket with a discount, be sure to have identity document with you to confirm identity and age on boarding.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací