Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk - Kovel

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 30 Června, 3 Července, 5 Července, 7 Července, 10 Července, 12 Července, 14 Července, 17 Července, 19 Července, 21 Července
  1. 03:35Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  2. 04:00Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  3. 08:10Izium ul. Paromnaja 1
  4. 09:45Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  5. 11:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  6. 13:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  7. 15:50Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  8. 16:30Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  9. 18:30Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 19:00Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  11. 21:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 22:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  13. 23:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  14. 01:05Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  15. 02:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  16. 02:30Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  17. 03:55Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  • Dopravce: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket. In case you buy ticket with a discount, be sure to have identity document with you to confirm identity and age on boarding.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací