DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kovel - Sievierodonetsk

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 1 Července, 3 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července, 13 Července, 15 Července, 17 Července, 20 Července, 22 Července
  1. 01:30Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  2. 03:50Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  3. 04:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  4. 05:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  5. 06:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 08:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  7. 09:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 12:35Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  9. 13:10Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  10. 14:20Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
  11. 14:55Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  12. 17:45Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  13. 19:40Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  14. 22:05Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  15. 23:30Izium ul. Paromnaja 1
  16. 00:30Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna 47
  17. 00:50Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mašinostroitelej 28
  18. 01:15Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 231
  19. 01:40Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 106
  20. 02:15Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv 5
  21. 03:10Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  22. 03:25Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  • Dopravce: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket. In case you buy ticket with a discount, be sure to have identity document with you to confirm identity and age on boarding.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací