• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Swinoujscie

VOLYN EKSPRES LTD
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 10 Bře, 11 Bře, 13 Bře
  1. 05:40Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  2. 10:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 12:00Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  4. 15:05Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 17:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 21:10Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 22:30Volodymyr-Volynskyi Autobusová zastávka naproti autobusovému nádraží, 13 Lutska str. (Fokstrot)
  9. 23:20Ustyluh celnice (UA/PL)
  10. 00:50Zosin celnice (PL/UA)
  11. 03:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 11:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 13:35Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  15. 15:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  16. 15:55Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  17. 17:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: VOLYN EKSPRES LTD
  • Doplňující informace: Add. luggage (up to 2 pc.) is transported in the availability of free space in the luggage compartment, for an add. fee - 150 UAH. Check with the carrier. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg (30x60x80) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 5-12 let
    80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací