• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Swinoujscie

Odjezdy: 27 Června, 28 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 9 Července
05:40 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:05 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
23:20 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:50 Dorohusk celnice (PL-UA)
03:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
15:10 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
15:55 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
17:00 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Dopravce: VOLYN EKSPRES LTD
Zavazadla: 1 ks. do 25 kg (30x60x80) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg - zdarma
Doplňující informace: Add. luggage (up to 2 pc.) is transported in the availability of free space in the luggage compartment, for an add. fee - 150 UAH. Check with the carrier.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Dnipro - Swinoujscie

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací