• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zatoka - Kharkiv

Pass Trans
Odjezdy: 25 Června, 27 Června, 28 Června, 2 Července, 4 Července, 5 Července, 9 Července, 11 Července, 12 Července, 16 Července
  1. 14:00Zatoka Vlak. Nádr. "Bugaz", ul. Pionerska, 6
  2. 14:30Zatoka Aut. Nádr., ul. Prymorska, 18A
  3. 15:00Chornomorsk Na kruhu, ul. Parkova
  4. 16:30Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  5. 19:50Uman Čerpací stanice "WOG", trasa Kyjev - Odessa, ul. Stepana Bandery, 1B
  6. 21:30Bila Tserkva Zastávka u mostu
  7. 22:30Kyiv Stanice metra "Teremky", pr. Akademika Hlushkova, 22
  8. 23:30Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Mykoly Bazhana, 36
  9. 23:55Boryspil Aut. zastavka, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  10. 01:30Pyriatyn Před autobusovým nádražím
  11. 02:00Lubny Okruh. Za poštou dopravní policie.
  12. 02:40Khorol Čerpací stanice "WOG", poblíž AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
  13. 03:50Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  14. 06:10Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  15. 06:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Pass Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed (to check the conditions with the carrier). It is possible to change the date 48 hours before departure. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20 ) - zdarma , každá další do 15 kg - 20% z ceny letenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací