• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Chernivtsi (from 10.06)

P-TRANS/FOP Opiruk O.V
Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
  1. 17:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  3. 21:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 23:30Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  5. 02:50Medyka celnice (PL-UA)
  6. 04:30Shehyni celnice (UA-PL)
  7. 05:40Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  8. 06:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  9. 08:10Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 08:50Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  11. 09:40Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  12. 10:20Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
  13. 11:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: P-TRANS/FOP Opiruk O.V
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg (100x50x30) - zdarma, bagaż podręczny do 5 kg (60x40x30) - zdarma
  • Slevy: 10% Mládež od 13-26 let
    10% Skupina 6 osob
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací