DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk - Wroclaw

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 17 Dub, 20 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 29 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 6 Kvě, 8 Kvě
  1. 23:00Sievierodonetsk Aut. Nádr., Khimikiv 61 pl.
  2. 23:30Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  3. 01:00Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv 5
  4. 01:40Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova 123
  5. 02:05Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho 231
  6. 02:30Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mašinostroitelej 28
  7. 02:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna 47
  8. 04:05Izium ul. Paromnaja 1
  9. 05:30Chuhuiv ul. Charkovskaja 133
  10. 06:30Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  11. 08:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  12. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  15. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  17. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  18. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  19. 01:05Shehyni celnice (UA-PL)
  20. 01:10Medyka celnice (PL-UA)
  21. 03:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  22. 05:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 07:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  24. 09:00Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  25. 10:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky
  • Slevy: 30% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací