• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk - Wroclaw

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 5 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře, 20 Bře
  1. 22:00Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  2. 22:30Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  3. 23:00Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  4. 23:30Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  5. 01:00Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  6. 01:40Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  7. 02:05Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  8. 02:30Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  9. 02:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  10. 04:05Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  11. 05:30Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  12. 06:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  13. 07:15Valky Čerpací stanice "Marshal" st. Ševčenko, 15A
  14. 07:50Chutove Aut. Nádr., ul. Zhovtneva, 116
  15. 08:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 10:00Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  17. 10:25Lubny
  18. 11:05Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  19. 12:30Boryspil Aut. Nádr., McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  20. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  21. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  22. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  23. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  24. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  25. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  26. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  27. 01:05Krakovets celnice (UA-PL)
  28. 01:10Korczowa celnice (PL-UA)
  29. 03:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  30. 05:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  31. 07:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  32. 09:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  33. 09:35Brzeg ul. Szymanowskiego 15.
  34. 09:50Olawa Bus stop, 8 św. Rocha str. (3 May Street)
  35. 10:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací