• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Uman - Swinoujscie

Ternvoyage
Odjezdy: 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno
  1. 14:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 16:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  3. 19:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  4. 22:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  5. 01:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  6. 01:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  7. 02:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 06:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  9. 09:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  10. 12:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  11. 16:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  12. 18:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací