• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Swinoujscie

Ternvoyage
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě
  1. 15:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 16:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 17:45Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 19:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  5. 20:15Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 22:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 01:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 01:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 02:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 06:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 09:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  12. 12:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:40Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  14. 16:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  15. 18:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.Možná výměna autobusu ve Lvově.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací