Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Swinoujscie

  1. 15:20Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 16:35Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 17:45Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 19:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 20:15Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  6. 22:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 01:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 01:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 02:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 06:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 09:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  12. 12:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 16:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  14. 18:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.Možná výměna autobusu ve Lvově.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací