• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Chernivtsi

Ternvoyage
Odjezdy: 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 9 Lis
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 11:10Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  4. 13:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  6. 19:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 22:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 02:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 04:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 08:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 09:40Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  12. 10:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  13. 11:55Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  14. 13:05Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  15. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací