Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Poznan

  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 01:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  6. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  7. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 12:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 14:25Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 14:40Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 15:25Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  14. 17:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 19:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  16. 20:45Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  17. 22:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  18. 23:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  19. 01:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: MV-Transbus
  • Doplňující informace: Replacement of the bus in Odessa, Vinnytsia,Ternopil is possible. Transportation of animals is prohibited.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 50% Děti 0-7 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací