• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Kherson

Ternvoyage
Odjezdy: 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 11:10Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  4. 13:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  6. 19:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  7. 22:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 03:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 05:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 06:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 09:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  13. 11:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  14. 13:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  15. 16:10Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  16. 18:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  17. 19:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  18. 19:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  19. 21:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  20. 23:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací