Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
14:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
02:55 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:00 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
07:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:40 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
08:25 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
09:55 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací