Podle času
Podle ceny

Linka 436 Praha - Krakow - K.Podilskiy

Odjezdy: 13 Led, 14 Led, 15 Led, 16 Led, 18 Led, 19 Led, 20 Led, 21 Led, 22 Led, 23 Led
08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
11:35 Harrachov celnice (CZ-PL)
12:20 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
14:45 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:25 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:10 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
02:55 Krakovets celnice (UA-PL)
04:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:25 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
09:55 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
10% Zákazník INFOBUS
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Praha - Kamianets-Podilskiy

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací