Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Skadovsk

  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 13:45Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  7. 20:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 21:50Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 02:50Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  17. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  18. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  19. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  20. 13:30Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  21. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed!
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - doplatek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací