• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Lviv (Poznan)

FOP Chaikivskyi B.Iu.
Odjezdy: 8 Pro, 13 Pro, 18 Pro, 23 Pro, 28 Pro, 7 Led, 12 Led, 17 Led, 22 Led, 27 Led
  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  4. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  5. 01:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  6. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  7. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  8. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  10. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  11. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  12. 12:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  • Dopravce: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed!
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - doplatek

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací