• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Lviv (Poznan)

FOP Chaikivskyi B.Iu.
Odjezdy: 13 Led, 20 Led, 27 Led, 1 Úno, 2 Úno, 3 Úno, 4 Úno, 5 Úno, 6 Úno, 7 Úno
  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 19:25Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  5. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58
  6. 01:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  8. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  9. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  10. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  11. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  12. 08:20Pidvolochisk Aut. Nádr., ul. Ternopilska, 15A
  13. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  14. 12:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  • Dopravce: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed!
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - doplatek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací