• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Poznan) Lviv - Skadovsk

FOP Chaikivskyi B.Iu.
Odjezdy: 16 Lis, 21 Lis, 26 Lis, 1 Pro, 6 Pro, 11 Pro, 1 Led, 2 Led, 3 Led, 4 Led
  1. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  2. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  3. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  4. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  5. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  6. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  7. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  8. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  9. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  10. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  11. 13:30Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  12. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  13. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed!
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - doplatek

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací