• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Gdynia (promo)

TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
Odjezdy: 12 Pro, 14 Pro, 16 Pro, 18 Pro, 20 Pro, 22 Pro, 24 Pro, 26 Pro, 28 Pro, 1 Led
  1. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 15:10Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 16:10Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  4. 18:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 18:50Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  6. 19:40Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  7. 20:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  8. 21:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 22:40Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 01:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  11. 02:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 03:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  13. 06:05Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  14. 07:55Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
  15. 09:30Torun ul. Dąbrowskiego 26
  16. 10:20Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  17. 12:40Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  18. 13:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Dopravce: TOV Tur-Trans-R (Romanyshyn)
  • Zavazadla: 1 ks. 25 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Cestující od 60 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací