• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Poznan

Orionbus
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 12:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 13:45Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 14:05Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 15:25Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  5. 16:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  6. 17:15Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  7. 19:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  8. 22:15Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 00:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 02:20Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  11. 04:45Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  12. 06:00Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 07:05Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 10:35Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 12:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 15:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  17. 18:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Ticket must be printed out. Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací