• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Poznan) Lviv - Skadovsk

  1. 23:50Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  2. 01:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  3. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  4. 02:50Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  5. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  6. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  7. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  8. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  10. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  11. 09:35Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  12. 12:45Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  13. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  14. 13:30Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  15. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  16. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Bilovus V.B.
  • Doplňující informace: Landing is possible with e- ticket. Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací