• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kosiv - Kyiv (Moskva)

Strybko V.M.
Odjezdy: 5 Bře, 7 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 17 Bře, 19 Bře, 21 Bře, 24 Bře, 26 Bře
  1. 09:00Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
  2. 10:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  3. 11:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  4. 12:20Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
  5. 12:50Buchach Aut. Nádr., ul.Galytska 10A
  6. 14:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  7. 15:00Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
  8. 15:50Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  9. 16:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 18:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  11. 19:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 22:00Kyiv Parkovište pod mostem, naproti Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  • Dopravce: Strybko V.M.
  • Doplňující informace: If you have questions, specify additional information from the carrier. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček (50*50*30) - zdarma, každý další (1 kus 50*50*30) - 10% z ceny vstupenky. Maximální zavazadla 30 kg / osoba. Zvířata, kola jsou zakázána. Kočárek 20% z ceny jízdenky.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací