• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Dnipro (08:40)

Lines Polissya
Odjezdy: 19 Úno, 23 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře
  1. 08:40Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  2. 09:50Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 10:35Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 12:10Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  5. 14:35Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 18:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 22:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:20Chelm ul. Lwowska 20
  9. 01:25Zosin celnice (PL/UA)
  10. 03:05Ustyluh celnice (UA/PL)
  11. 04:45Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  12. 05:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 08:45Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 10:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 13:40Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  16. 15:45Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  17. 20:00Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  • Dopravce: Lines Polissya
  • Doplňující informace: The ticket is mandatory in printed form
  • Zavazadla: 1 ks. do 25kg (30x60x80) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    5% Student (ISIC)
    50% Ditě od 0-7 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací