• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv (Brody) - Zywiec (2)

Anatolii Kantor
Odjezdy: 16 Říj, 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
  1. 17:05Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  2. 18:00Radekhiv (Lvivska obl.) ul. Stoianivska 36, čerpací stanice OKKO
  3. 18:55Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  4. 20:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  5. 21:05Zosin celnice (PL/UA)
  6. 00:05Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 01:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 04:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 04:55Tychy Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  10. 05:25Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  11. 06:00Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  12. 06:30Zywiec Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky (pouze pokud je k dispozici prostor)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací