Podle času
Podle ceny

Linka 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
18:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
03:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:50 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD od 250 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací