Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

07:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:00 Hradec Králové Terminál HD
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:40 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
18:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
21:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
03:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:50 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD od 250 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Praha - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací