Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 00345 Praha - Wroclaw - Kherson

Arman
Odjezdy: 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář, 9 Zář
  1. 07:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 09:30Hradec Králové Terminál HD
  3. 13:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 16:10Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  5. 17:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 21:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  8. 22:30Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 22:40Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 03:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 05:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  12. 07:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  13. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  14. 13:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  15. 17:50Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  16. 19:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  17. 21:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Arman
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Ditě od 0-12 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací