Podle času
Podle ceny

Linka 00345 Kherson - Wroclaw - Praha

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
03:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
05:10 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
07:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
11:15 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
14:10 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:30 Krakovets celnice (UA-PL)
02:00 Korczowa celnice (PL-UA)
04:15 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:15 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
08:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
10:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:20 Hradec Králové Terminál HD
16:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Arman
Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kherson - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací