• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 00345 Kherson - Wroclaw - Praha

Arman
Odjezdy: 30 Bře, 6 Dub, 13 Dub, 20 Dub, 27 Dub, 4 Kvě, 11 Kvě, 18 Kvě, 25 Kvě, 1 Června
  1. 03:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 05:10Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 07:30Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 11:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 14:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  6. 16:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 19:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  8. 21:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 23:30Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 02:00Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 04:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  12. 06:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 07:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  14. 08:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  15. 11:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  16. 14:30Hradec Králové Terminál HD
  17. 16:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: Arman
  • Doplňující informace: Transportation of little animals with all the documents in special box is allowed.
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši - 250UAH or 250CZK or 40PLN
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací