• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol - Rostov-na-Donu

Merkurij Avtotrans
Odjezdy: 22 Června, 25 Června, 29 Června, 2 Července, 6 Července, 9 Července, 13 Července, 16 Července, 20 Července, 23 Července
  1. 06:45Mariupol Aut. Zastavka "AMSTORE", "Silpo", av. Metalurhiv, 112
  2. 08:00Berdyansk Aut. Zastavka, "Ekvator", pr. Proletarskyi, 13
  3. 09:20Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho, 106
  4. 09:45Vasylivka (Zaporizska obl.) Cerpaci stanice "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  5. 10:45Zaporizhia Obchod "Eldorado" (poblíž vlakového nádraží)
  6. 12:30Dnipro Autobusová zastávka naproti hotelu "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  7. 15:00Kharkiv Čerpací stanice "WOG", pr. Ludviga Svobodu, 57A
  8. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  9. 19:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  10. 20:00Belgorod nákupní centrum "Evropa" (blízko Vlak. Nádr.)
  11. 20:50Korocha (Belgorodskaya obl.) Zastavka na znamení
  12. 22:30Novy Oskol Zastavka na znamení
  13. 23:59Olhovatka (Voronezhskaya obl.) Zastavka na znamení
  14. 00:35Rossosh Request stop
  15. 01:35Boguchar Zastavka na znamení
  16. 02:55Millerovo Zastavka na znamení
  17. 04:45Kamensk-Shakhtinsky Zastavka na znamení
  18. 05:55Shakhty Zastavka na znamení
  19. 07:20Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  • Dopravce: Merkurij Avtotrans
  • Doplňující informace: Call the dispatcher to confirm the trip.The ticket is mandatory in printed form. Bicycles - 300UAH,baby-prams-300UAH,small animals in a cage on the hands-200UAH,medium and large-for the price of a children’s ticket.
  • Zavazadla: V ceně letenky není zahrnuta zavazadla. Platba za zavazadla v pokladně.
  • Slevy: 35% Děti 0-12 let
    99% Děti 0-3 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací