• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zvenyhorodka - Szczecin

Zventrans Sp. z o.o.
Odjezdy: 19 Úno, 23 Úno, 26 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 8 Bře, 11 Bře, 15 Bře, 18 Bře, 22 Bře
  1. 10:00Zvenyhorodka Aut. Nádr. ul. Shevchenko 1a
  2. 12:00Bila Tserkva Aut. Nádr., ul.Kutsenka 1a
  3. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 16:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 18:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 22:00Lviv McDonalds, ul. Chornovola 12
  7. 01:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 02:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 04:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 06:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 09:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  12. 12:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:30Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  14. 16:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Zventrans Sp. z o.o.
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 30% Ditě od 0-12 let
    99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací