• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Bratislava - Praha (08:00)

  1. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 12:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 16:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  5. 17:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  6. 20:20Mukachevo ul. Lavkivska, 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  7. 21:10Uzhgorod Blizko supermarket "Silverland", ul. Haharina, 38A
  8. 22:00Chop celnice (UA-HU)
  9. 22:45Zahony celnice (HU-UA)
  10. 04:10Bratislava Aut. Zastavka, Mlynske Nivy, 31
  11. 06:10Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  12. 08:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: ANDANAS TRANS
  • Zavazadla: Zavazadla do 50 kg zdarma, každé další 2 EUR za 1 kg
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Cestující od 60 let
    10% Skupina 10 a více osob
    50% Děti 0-11 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací