Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Bratislava - Kyiv

ANDANAS TRANS
Odjezdy: 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července
  1. 12:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 15:10Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 17:20Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy 31
  4. 23:10Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  5. 01:40Uzhgorod celníce (UA-SK)
  6. 02:55Uzhgorod Blizko supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  7. 04:00Mukachevo ul. Lavkivska 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  8. 06:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  9. 08:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 11:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 16:10Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 16:40Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki 1
  • Dopravce: ANDANAS TRANS
  • Zavazadla: Zavazadla do 50 kg zdarma, každé další 2 EUR za 1 kg
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Cestující od 60 let
    10% Skupina 10 osob
    50% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací