• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Bratislava - Kyiv (12:00)

ANDANAS TRANS
Odjezdy: 19 Dub, 21 Dub, 23 Dub, 26 Dub, 28 Dub, 30 Dub, 3 Kvě, 5 Kvě, 7 Kvě, 10 Kvě
  1. 12:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 15:10Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 17:20Bratislava Aut. Zastavka, Mlynske Nivy, 31
  4. 23:10Zahony celnice (HU-UA)
  5. 01:40Chop celnice (UA-HU)
  6. 02:55Uzhgorod Blizko supermarket "Silverland", ul. Haharina, 38A
  7. 04:00Mukachevo ul. Lavkivska 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  8. 06:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  9. 08:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 11:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 16:10Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 16:40Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki, 1/2
  • Dopravce: ANDANAS TRANS
  • Zavazadla: Zavazadla do 50 kg zdarma, každé další 2 EUR za 1 kg
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Cestující od 60 let
    10% Skupina 10 a více osob
    50% Děti 0-11 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací