Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 5001 Aalborg - Elblag

09:15 Aalborg Bus Stop on the left side from DSB at J.F.Kennedys pl.
10:50 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
12:05 Vejle Parking przy Dworcu Autokarowym (Borgvold 1)/ Bus Stop at Borgvold 1 opposite Busterminal
12:40 Kolding Przystanek turystyczny 18 przy Dw.Kolejowym/ Bus Station (Sydtrafik) pl. 18, near DSB at Mazantigade
14:00 Flensburg HBf, Am Bundesbahnhof 1
14:45 Schleswig ZOB, Konigstr./Plessenstr, pl. 8
15:50 Kiel ZOB, Kaistrasse, pl. 3B
17:10 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
18:55 Rostock ZOB, Platz der Freundschaft 16, Bussteig 10
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:30 Szczecin Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
02:55 Koszalin ul.Zwyciestwa 1, near Bus Station
04:00 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
05:40 Gdynia Pl.Konstytucji, City Bus stop near Bank PKO
06:25 Gdansk Stop for public bus 1911 «Podwale Grodzkie» on 2 Waly Jagiellonskie str. on the road side by Central Railway Station.
07:00 Tczew Al. Zwyciestwa near old Bus Station
07:35 Malbork Railway Station, ul. Dworcowa
08:10 Elblag Al.Grunwaldzka near McDonald’s
Dopravce: Norma-A SIA
Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Aarhus - Elblag

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací