• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Boryspil - Goleniów

Mustang Trans
Odjezdy: 23 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 10 Lis, 12 Lis
  1. 07:30Boryspil Letiště
  2. 10:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 12:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 13:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 15:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 17:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 18:30Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  8. 21:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 21:10Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 23:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 01:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  12. 02:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 06:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 08:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  15. 09:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  16. 11:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  • Dopravce: Mustang Trans
  • Doplňující informace: Landing is possible with e- ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 25 kg.-zdarma, každe dalši kg - 40UAH/5PLN
  • Slevy: 10% Skupina 6 osob
    50% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací