Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 215 Kyiv - Sofia

  1. 07:00Kyiv Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
  2. 14:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  3. 16:00Tatarbunary M-15 Odessa-Renny 101 km //Jídelna Tykhaia Poliana
  4. 18:00Bolhrad Benzínová stanice «Petromol»
  5. 18:30Vynogradivka (Bolgradskiy r-n) celnice (UA-MD)
  6. 19:30Vulcănești celnice (MD-UA)
  7. 21:30Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
  8. 22:30Galati celnice (RO-MD)
  9. 01:10Vama-Veke celnice (RO-BG)
  10. 02:10Durankulak celnice (BG-RO)
  11. 04:10Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
  12. 07:50Veliko Tarnovo Aut. Nádr., ul.Hristo Botev 74
  13. 12:00Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací