• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Goleniów - Boryspil

Mustang Trans
Odjezdy: 7 Bře, 9 Bře, 13 Bře, 17 Bře, 19 Bře, 21 Bře, 23 Bře, 25 Bře, 27 Bře, 29 Bře
  1. 08:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  2. 09:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  3. 11:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  4. 13:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 19:30Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  7. 21:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 22:45Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 22:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 01:50Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  11. 03:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  12. 05:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  13. 06:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  14. 08:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 10:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  16. 11:30Boryspil Čerpací stanice «KLO», ul. Kyivskyi shlyakh, 2B
  • Dopravce: Mustang Trans
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1ks.do 25 kg.-zdarma, každe dalši kg - 40UAH/5PLN
  • Slevy: 5% Důchodce
    5% Studenti
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací