• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Uman - Szczecin

Terletskyi P.M.
Odjezdy: 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 20 Bře, 22 Bře, 24 Bře, 26 Bře, 28 Bře, 30 Bře
  1. 10:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 12:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  3. 13:20Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  4. 13:40Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  5. 15:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  6. 18:30Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
  7. 21:00Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 21:20Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 01:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 03:00Katowice ul. Piotra Skargi 6
  11. 05:00Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  12. 06:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 08:00Leszno ul.Towarowa 1
  14. 09:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  15. 11:20Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  16. 13:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Terletskyi P.M.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    50% Ditě od 0-5 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací