• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Swinoujscie

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
  1. 09:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 09:30Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  3. 10:40Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 11:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  5. 12:50Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  6. 14:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 15:10Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  8. 15:45Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  9. 16:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  10. 18:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 19:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  12. 21:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 22:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 04:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 05:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  16. 06:25Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  17. 08:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  18. 08:40Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  19. 09:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  20. 11:05Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  21. 12:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  22. 13:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.Carriage of animals bicycles needs extra payment.
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x40x20)-zdarma
  • Slevy: 10% Skupina 5 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací