• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Gdynia

Orionbus
Odjezdy: 20 Lis, 22 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 4 Pro, 6 Pro, 11 Pro, 13 Pro, 18 Pro, 20 Pro
  1. 20:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 21:15Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:30Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  4. 22:45Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  5. 23:20Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  6. 00:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  7. 02:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  8. 05:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 07:25Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  10. 09:35Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 12:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 14:35Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 14:40Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 16:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  15. 20:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  16. 22:30Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  17. 23:50Kutno Aut. Nádr., ul. Oporowska 10
  18. 01:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  19. 02:40Torun Plac 18 Stycznia 4
  20. 03:45Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  21. 04:55Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  22. 07:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  23. 07:35Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price)
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací