Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 18 Června, 20 Června, 25 Června, 27 Června, 2 Července, 4 Července, 9 Července, 11 Července, 16 Července, 18 Července
  1. 08:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  2. 09:30Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  3. 10:00Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
  4. 13:40Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  5. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  7. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  8. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  10. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  11. 22:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  12. 00:10Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  14. 05:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  15. 07:20Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  16. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací