• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 11 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 18 Kvě, 20 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě, 25 Kvě, 27 Kvě, 29 Kvě
  1. 05:30Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 09:30Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  4. 10:00Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
  5. 12:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  6. 13:40Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  7. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  9. 17:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  10. 18:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 19:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  12. 20:00Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  13. 21:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  14. 00:10Rava Ruska celnice (UA-PL)
  15. 01:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  16. 02:30Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  17. 03:30Lublin ul. Nadstawna, 1
  18. 05:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  19. 07:20Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  20. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  21. 11:30Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  22. 12:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  23. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací