DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bydgoszcz (Poznan) - Kamianets-Podilskiy

Modultrans
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 11:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 12:50Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  3. 14:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 15:40Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  5. 18:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:20Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 20:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 22:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  9. 00:10Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 01:30Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 03:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 03:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  13. 04:50Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  14. 06:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  15. 07:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  16. 08:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  17. 09:40Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  18. 12:30Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva 86b
  19. 13:10Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 25 kg - zdarma.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 4-12 let
    30% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací