• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Modultrans
Odjezdy: 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě, 19 Kvě, 20 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě, 24 Kvě, 25 Kvě
  1. 11:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 12:50Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  3. 16:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 16:30Olawa Autobusová zastávka, O. Franzishek, otec Prelat F. Kutrovsky 76, poblíž McDonald's
  5. 16:50Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  6. 17:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  7. 19:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  8. 20:00Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  9. 20:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 22:00Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  11. 00:05Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 01:55Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 03:10Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  14. 03:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  15. 04:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  16. 05:40Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  17. 06:30Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  18. 07:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  19. 08:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  20. 09:20Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  21. 10:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  22. 11:40Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  23. 12:30Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 25 kg - zdarma.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací