• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Wroclaw

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 14 Bře, 16 Bře
  1. 08:00Sumy Aut. Zastavka Prodejna "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  2. 09:15Romny Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  4. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  7. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  9. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  11. 00:55Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 03:50Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  14. 05:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 07:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 09:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 09:35Brzeg ul. Szymanowskiego 15.
  18. 09:50Olawa Bus stop, 8 św. Rocha str. (3 May Street)
  19. 10:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací