• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kiev - Wien

EuroClub
Odjezdy: 18 Led, 22 Led, 25 Led, 29 Led, 1 Úno, 5 Úno, 8 Úno, 12 Úno, 15 Úno, 19 Úno
  1. 07:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 08:30Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 10:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 11:10Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  5. 12:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 16:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 21:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 22:00Chop celnice (UA-HU)
  9. 23:00Zahony celnice (HU-UA)
  10. 03:00Budapest Aut. Nádr., Nepliget, Ulloi ut 131
  11. 08:00Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  12. 16:40Bratislava Aut. zastavka, "Novy most"
  13. 22:05Zagreb Aut. Nádr., ul. Avenija Marina Drzica 4
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: The time of arrival and departure may vary from 3 to 6 hours from the time shown on the tickets, please consider this information when purchasing tickets for further interchange flights after Bratislava, Zagreb and Klagenfurt
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 5 osob
    10% Invalida
    10% Ditě od 11-14 let
    10% Cestující od 60 let
    30% Ditě od 6-10 let
    40% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací