• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Walbrzych

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 13:15Chernihiv Aut. Nádr., pr. Peremohy, 3
  2. 17:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 19:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  4. 22:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 02:00Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska, 109
  6. 04:30Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 04:40Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 07:35Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 09:05Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 12:15Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 13:30Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
  12. 14:00Walbrzych Čerpací stanice "LOTOS", ul. Wrocławska, 144
  • Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg 4 PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací