• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Rostov-na-Donu - Melitopol

Lazarenko M.V.
Odjezdy: 23 Června, 26 Června, 30 Června, 3 Července, 7 Července, 10 Července, 14 Července, 17 Července, 21 Července, 24 Července
  1. 12:30Rostov-na-Donu Aut. Nádr., pr. Siversa, 1
  2. 13:36Shakhty Zastavka na znamení
  3. 14:46Kamensk-Shakhtinsky Zastavka na znamení
  4. 15:54Millerovo Zastavka na znamení
  5. 17:16Boguchar Zastavka na znamení
  6. 18:05Rossosh Request stop
  7. 18:30Olhovatka (Voronezhskaya obl.) Zastavka na znamení
  8. 20:00Novy Oskol Zastavka na znamení
  9. 21:06Korocha (Belgorodskaya obl.) Zastavka na znamení
  10. 22:00Belgorod nákupní centrum "Evropa" (blízko Vlak. Nádr.)
  11. 23:40Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  12. 23:55Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  13. 00:40Kharkiv Čerpací stanice "WOG", pr. Ludviga Svobodu, 57A
  14. 02:30Novomoskovsk ATB (naproti Aut. Nádr.)
  15. 03:55Zaporizhia Obchod "Eldorado" (poblíž vlakového nádraží)
  16. 04:55Vasylivka (Zaporizska obl.) Cerpaci stanice "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  17. 05:30Melitopol Aut. Zastavka "ATB", ul. Hryzodubovoi, 42
  • Dopravce: Lazarenko M.V.
  • Doplňující informace: It is necessary to confirm the trip 48 hours before departure at +380972640707
  • Zavazadla: 1 ks. (60х40х20)- zdarma, každý další 100UAH

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací